Borivali East, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27ARXPP1335R1ZR
Call 07942639558 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 3000 pair
| Base Material | Resin |
| Plating Type | 24K Gold Plated |
| Finish | Glossy Finish |
| Usage/Application | Interior Decor |
| Color | Golden |
| Style | Traditional |
| Country of Origin | Made in India |
| Height | 3 inch |
| Usage | Home Decor |
| Weight | 1300 gm |
| Packaging Type | Boxes, Cartons |
| Max Available Size | 18 inch |
| Packaging Size | 1 Piece Per Box |
| Min Available Size | 2 inch |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 250 Piece
| Base Material | Resin |
| Gold Plating Type | 24K Gold Plated |
| Idol Height | Up to 3 inch |
| Color | Gold plated turtle |
| Size/Dimension | 3 inch |
| Subject | Animal |
| Usage Area | Hotel, Pooja Room, Showcase, Office, Gift, Car, Corporate Gift, Mandir, Home, Temple |
| Idol Weight | Up to 250 g |
| Plating Durability | Premium |
| Packaging Type | Gift Box |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details