Borivali East, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27ARXPP1335R1ZR
Call 07942639558 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Base Material | Resin |
| Gold Plating Type | 24K Gold Plated |
| Idol Height | 4–6 inch |
| Color | Black Colour Hourse |
| Usage/Application | Decorevation and gifting |
| Size/Dimension | 6 inch |
| Material | resin |
| Subject | Hindu Deity |
| Usage Area | Home |
| Idol Weight | Up to 250 g |
| Plating Durability | Premium |
| Packaging Type | Gift Box |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 120 Piece
| Base Material | Resin |
| Gold Plating Type | 24K Gold Plated |
| Idol Height | Up to 3 inch |
| Color | Golden |
| Usage/Application | Home Decoration |
| Material | ply resin |
| Subject | Animal |
| Usage Area | Gift |
| Idol Weight | Up to 250 g |
| Packaging Type | Gift Box |
| Height | 0-2 Feet |
| Theme | Horse |
Additional Information:
View Complete details