Borivali East, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27ARXPP1335R1ZR
Call 07942639558 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
| Base Material | Resin |
| Material | gold plated |
| Gold Plating Type | 24K Gold Plated |
| Idol Height | Up to 3 inch |
| Usage/Application | Home Decoration & Gift |
| Subject | Hindu Deity |
| Usage Area | Home |
| Idol Weight | Up to 250 g |
| Color | Golden |
| Plating Durability | Premium |
| Packaging Type | Gift Box |
| Height | 12 cm |
| Theme | Sai |
| Style | Religious |
View Complete details